HAKKIMIZDA

Üsküdar Patent, Üsküdar’ de En Uygun Fiyatlarla Patent ve Marka Tescil Hizmeti Vermektedir.

Üsküdar Patent Kimdir?

Üsküdar Patent; 155 tescilli markasıyla İstanbul merkez, Ankara ve İzmir ofisleri, yüzlerce çözüm ortakları birlikte 20 yıldır binlerce müvekkillerine Sınai Mülkiyet Haklar alanında hizmet veren TÜRKPATENT’ e kayıtlı ETKİN PATENT’ in tescilli markası ve iştiraki olup, yine Etkin Patent tarafından işletilmektedir.

Üsküdar Patent Farkı?

Üsküdar Patent, iştiraki olduğumuz  Etkin Patent ile birlikte müvekkillerimizin  isteklerine kulak veriyor, ihtiyaçların etkin bir şekilde analiz edip çözüm üretiyor; öngörü, proaktif yaratıcık, doğru zamanlama ve sonuç odaklı olmak gibi çözümcü yaklaşımlar gösteriyoruz.

hakkimizda-arkaplan-Üsküdar Patent

Neden Üsküdar Patent

Çünkü; Üsküdar Patent’ inde içinde yer aldığı, Ar-Ge ve İnovasyona önem veren, kendisi dahil danışmanlık hizmeti verdiği binlerce şirkete paket proje üretme yeteneğine sahip, her biri konusunda uzman deneyimli ekibi ve yine konusunda uzman onlarca çözüm ortağından oluşan ekiplerden hizmet alma farkını yaşarsınız.

Çünkü; Müşterilerin isteklerine kulak veren, ayrıntılı analizler sonucunda yenilikçi çözümler ve yaklaşımlardan yararlanırsınız.

Üsküdar Patent faaliyet alanları; Basta Markalar, (Marka Sorgulama, Marka Tescil, Marka Başvuru, Yayına ve Karara itirazlar, dava süreçleri, danışmanlık dahil her türlü marka iş ve işlemler oldukça uygun ücretlerde yapılmaktadır.) Patentler, Faydalı Modeller, Tasarım Tescil Web Tasarım, Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımı olmak üzere, Telif hakları, Coğrafi işaretler, Bitki Türleri ve Entegre Devrelerin Topografyaları da bulunmaktadır.

Marka, Patent, Tasarım, Hukuk, ve Kalite linklerini tıklayarak ayrıntıları, referanslarımızı tıklayarak memnun müşterilerimizi ve hakkımızdaki görüşlerini inceleyebilirsiniz.

Marka tescilleri dahil tüm hakları Etkin Patent ve kurucu ortağa ait olan toplam 81 il ve İstanbul, İzmir ve Ankara’ nın  ilçe isimlerini taşıyan  iştirakleri olan 220 adet  tescilli patent firmaları ve Web Tasarım firmaları aracılığıyla ülkemizde markalaşmaya katkı sunuyoruz.

Üsküdar Patent © 2023

Bayii Temsilci ve Çözüm Ortağı

Tüm illerde Üniversite öğrencileri dahil mobil ofis olarak çalışacak marka ve patent danışmanları En az bir kodlama diline hakim web tasarım departmanında çalışacak takım arkadaşlarımızın cv lerini iletişim adresimiz üzerinde göndermelerini rica ediyoruz.

İnsan Kaynakları

Şirketimizi geleceğe taşıyacak, kurumsal değerlerimize sahip, işe uygun niteliklere sahip,  tam, yarım veya proje bazında birlikte çalışmak istiyorsunuz talep ve özgeçmişinizi  iletişim adreslerimiz üzerinden gönderebilirsiniz.

Uzman Ekip

Üsküdar Patent ve iştiraki olduğumuz Etkin Patent ekibi her biri kendi alanında uzman ve deneyimli marka, tasarım ve patent vekilleri, avukatlar, tasarımcılar, yazılımcılar, danışmanlar ve çözüm ortaklarından oluşmaktadır.