Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları alanında 18 yıllık deneyime sahip Etkin Patent iştiraki olan uskudarpatent.com.tr üye ve müvekkillerinin online hizmet satın almayı güvenli bir hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır.

Sistemimizdeki 128 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır.

Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. SSL güvenlik protokolü sayesinde müşterilerimizin Web Sitemize verdiğin kredi kartı bilgileri şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere Etkin Patent Marka Tasarım Fikri Ve Telif Hakları Ve Hukuki Hizmetler Ve Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. personeli dahi ulaşabilmesi mümkün değildir. uskudarpatent.com.tr ve etkinpatent.com hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır.

Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.